INSTRUKTORSKÉ KURZY

Asistent instruktora

Kurz Asistent Instruktor Vás přiblíží k nejžádanějšímu kurzu Instruktora Potápění. V tomto kurzu se naučíte, jak učit ale i pomáhat instruktorovi s vedením lekcí v učebně i ve vodě. Je podmínkou pro udělení kvalifikace Instruktor potápění.

Instruktor Open Water Diver

Kurz Instruktor Potápění je vaše brána do samostatného vedení kurzů potápění. Tento kurz je u EDS s mezinárodní kvalifikací a akreditací u MŠMT . Je prováděn autorizovanou osobou podle Evropských norem. Kurzem instruktora potápění se vám otevírá cesta, na které můžete zúročit všechny vaše dosavadní zkušenosti, které jste získali po celou vaši kariéru potápěče. Je to nádherné poslání a práce potápěčského instruktora je mezi potápěči velmi ceněná a vyhledávaná. Pokud se budete nadále zdokonalovat, bude vás tato práce neustále uspokojovat a naplňovat. European diving school má kurz instruktora potápění akreditovaný u MŠMT a zároveň jsme i autorizovanou osobou. Taktéž o tento kurz můžete požádat, pokud jste vedeni na úřadu práce a splňujete vstupní předpoklady.

Instruktor Avanced Open Water Diver
Tento kurz Vás opravňuje k výcviku specializačních kurzů ke zvíšení kvalifikace potápěčů. 


Specialty Instructor

Tento kurz Vás opravňuje k výcviku specializačních kurzů ke zvýšení kvalifikace potápěčů.  Pokud vlastníte některou ze specialit a jste již instruktor, můžete se po absolvování kurzu speciality stát jejím instruktorem.

Obsahuje : Deep diver, Night Diver, Navigation, Boat Diver a pod..Free Diving InstructorJe určen pro budoucí Instruktory Free Divingu 
Technical Specialty InstructorInstruktor této kvalifikace může vyučovat  Technické kurzy

Po absolvování tohoto instruktorského kurzu můžete vyučovat kurzy "Pokročilý potápěč s Nitroxem a Technický potápěč". Instructor Cave DiverJe to jedna z nejnáročnějších kvalifikací umožňující výuku jeskynního potápění.
Blender InstructorInstruktoři této kvalifikace školí studenty plnění lahví používanými plyny jako vzduch, Hélium, Kyslík a Argon.
Instructor CPR


Instruktor vyučující neodkladnou první pomoc, poskytování kyslíku a externího automatického defibrilátoru. 
Instruktor vedoucích potápění

po absolvování tohoto instruktorského kurzu můžete vyučovat kurz "Vedoucí potápění". 

Instruktor první pomoci

po absolvování tohoto instruktorského kurzu můžete vyučovat kurzy "První pomoci, poskytování kyslíku a obsluha AED.
 


Nitrox Instruktor


Normoxic Trimix Instruktor

po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete vyučovat kurz "Normoxic trimix potápěč".