EUROPEAN DIVING SCHOOL

založeno 2011

Naše "Evropská Potápěčská Škola" vychází vstříc požadavkům a potřebám našich instruktorů a vyznačuje se dostupnější cenovou politikou a možností vyučovat maximální možný počet typů všech kurzů. Všechna kritéria jsou úzce spojená s Evropskými standardy. 

Naši trenéři jsou profesionálové s dlouholetou zkušeností v daném oboru a jsou vycvičeni v souladu s Evropskou legislativou anebo k nám přešli z jiných celosvětově uznávaných profesionálních asociacích.

Richard Gardlo

Je ředitelem a majitelem
EUROPEAN DIVING SCHOOL s.r.o.

Potápění se věnuje 37 let a během posledních 20 let získal všechna instruktorská a trenérská oprávnění. 7 let vedl kancelář SSI pro Českou a Slovenskou republiku a přeložil a vydal několik učebnic a manuálů pro rekreační i technické potápění. Věnuje se především Vrakovému potápění společně s natáčením videí o těchto vracích.

Jan Bukvaj - Odborný garant a Instruktor na dekompresní problematiku.

Spoluautor výcvikových materiálů EDS. Specialista na dekompresní problematiku. Je autorem většiny technických i rekreačních manuálů European Diving School.
Zabývá se podvodní fotografií především na vracích a pomáhá organizovat výpravy za těmito vraky. 

Jaroslav Nevoral - Technický potápěč a spolutvůrce manuálů "European diving school."

Tvůrce a programátor databáze studentů EDS. Registrace studentů.  Technický potápěč. 

Mick Vrána - Odborný garant a trenér výcviku všech kurzů Volného potápění (Freediving) u European diving school.

Instruktor nádechového potápění (freediving), přístrojového potápění a majitel školy Svět pod vodou. (svetpodvodou.cz). Aktivně se potápí od roku 2010 a instruktorem je od roku 2012. Dokaže vás naučit jak zadržet dech na 2-3 minuty během jednoho dne, díky jeho znalosti freedivingu, dechových a relaxačních technik. Je autorem manuálů Freediver1 a 2 pro EDS

Tomáš Melichárek  - trenér instruktorů potápěčských kurzů.

Váš text 

Jan Kučera - trenér instruktorů potápěčských kurzů.

René Melichárek - trenér instruktorů potápěčských kurzů.