SVĚT POD VODOU CZC030

Svět Pod Vodou
Bělehradská 1909/34
Praha 2

+420  775 013 774


Svět pod vodou vznikl v roce 2011. Duchovním otcem myšlenky byl Mick, dále ji pak rozvíjel společně se Zuzkou Houdek Čermákovou a Adélou Černou. Po několika letech fungování se ovšem jejich cesty rozešly a každý dál pokračoval svou vlastní cestou.
Mick u původního projektu zůstal a postupně z klubu nadšenců vybudoval fungující potápěčskou školu. V průběhu času spolupracoval s několika agenturami až nakonec zakotvil a aktivně podporuje českou mezinárodní agenturu EDS (European Diving School).
Jeho role je master instruktor a v EDS zastřešuje celou freedivingovou sekci. To kromě výuky freedivingových kurzů od začátečníků až po instruktory zahrnuje take psaní manuálů, nastavování standardů a další podobné aktivity.

Díky tomu se škola rozrostla a kromě standardních kurzů nabízí další aktivity jako vedené tréninky freedivingu, Intro (úvod do nádechového potápění), Mermaiding (mořské panny), podvodní focení a další. S tím vším pomáhá tým instruktorů a asistentů, které si Mick za ty roky vyškolil a má důvěru v jejich kvality a spolehlivost…a jejichž spolupráce a pomoci s jednotlivými projekty si velmi váží.

A proč se jít potápět právě s námi?

V našich kurzech klademe důraz na kvalitu a bezpečnost. Pracujeme s menšími skupinami a snažíme se o individuální přístup. Respektujeme, že každý je jiný a má svou představu toho, co pro něj potápění znamená, má i své limity a obavy. Proto nikoho do ničeho nenutíme. Kde však nepřipouštíme kompromis, je bezpečnost. Vaše životy jsou na prvním místě!

Díky tomu máme výborné odezvy od klientů a jsou to hlavní důvody, proč nás vyhledávají.
Zkuste to s námi i VY a vyberte si některý z našich kurzů.