JESKYNNÍ A VRAKOVÉ KURZY

CAVE DIVER 

V tomto kurzu vás naši instruktoři naučí jak se správně pohybovat a chovat v uzavřených prostorách. Naučíte se potápění s vodící linkou, v úzkém prostoru ale i záchraně potápěče.

FULL CAVE DIVER

Je to výcvik, který Vám umožní ještě většího dobrodružství v průzkumu a objevování jeskyní po celém světě. V tomto kurzu se zdokonalíte nad rámec potápění pod ledem, protože se navíc budete pohybovat ve stísněných prostorách. Navíc nebezpečí zakalení vody je téměř jisté. Naučíte se v tomto prostoru efektivně pohybovat, a to mnohdy i bez možnosti vidění, kde bude vodící lanko jediným spojením se světem. Naši instruktoři vás naučí řešit spoustu situací, které vás při tomto potápění mohou potkat.

WRECK DIVER

Mnoho potápěčů se touží potápět na vraky z dob středověku, ale i k vrakům z toho a minulého století. Bezpečnému potápění na těchto vracích se naučíto v kurzu Wreck Diver.


TECHNICAL WRECK DIVER

je potápěč, který prozkoumává vnitřky vraků a hledá některé artefakty nebo důkazy o původu vraků. Nebo jenom mapuje a dokumentuje prostory uvnitř vraků. Tento kurz seznamuje zájemce s tím, jak se pohybovat ve vnitřních prostorách, jak plánovat tyto ponory, jak funguje podpůrný tým, co dýchat a mnoho dalšího co budete při tomto potápění potřebovat znát. Naši instruktoři vás naučí všem praktikám, které budete potřebovat během tohoto kurzu. Tento kurz Vám umožní vstoupit do vraků, kde již nelze vstupovat s běžnou rekreační konfigurací.